Instalacje teletechniczne
oraz elektroenergetyczne.
Projektowanie oraz wykonawstwo.

Tutaj jesteś: rs system » KONTAKT »

KONTAKT

Siedziba i biuro firmy:

Uwaga! Zmiana siedziby firmy od 1 grudnia 2015!

RS - SYSTEM Sp. z o.o.
Ul. Ogrodowa 3E
05-816 Michałowice Osiedle
NIP: 534-20-53-143

Sekretariat:

tel. (0-22) 478 34 21
fax. (0-22) 478 25 81
e-mail: biuro@rs-system.pl

Dział projektów i realizacji:

Robert Szczerkowski e-mail: robert.s@rs-system.pl
Leszek Saczuk e-mail: leszek.s@rs-system.pl
Marcin Tkaczyk e-mail: marcin.t@rs-system.pl
Mateusz Ochnik e-mail: mateusz.o@rs-system.pl

Dział serwisu i konserwacji:

Grzegorz Bujanowski – Dyrektor ds. Technicznych e-mail: grzegorz.b@rs-system.pl
Krzysztof Trzaskowski – Kierownik Serwisu e-mail: krzysztof.t@rs-system.pl
Wojciech Rutecki e-mail: wojciech.r@rs-system.pl
Robert Waliszewski e-mail: robert.w@rs-system.pl


Gdzie jesteśmy?